mrak
mrak
mrak
mrak
mrak
mrak
mrak
mrak
mrak

Veronika Kadlecová

Ve Villa Luna od roku 2017

Veronika spolupracuje s Villa Luna již od roku 2017, kdy nejprve působila jako třídní učitelka třídy Myšek, po přestěhování mateřské školy na Prahu 5 pak třídy Lišek, a nyní je ve Villa Luna na pozici podpůrného pedagoga, metodika, vedoucí studentských stáží a společně s celým pedagogickým týmem se snaží o neustálé zkvalitňování pedagogické práce s dětmi . Veronika momentálně studuje PhD. se zaměřením na předškolní pedagogiku na Karlově Univerzitě v Praze a pracuje jako vysokoškolský pedagog na Pedagogické fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Téměř 6 let strávila v Londýně, kde učením na různých mateřských  a základních školách načerpala celou řadu zkušeností.  Veronika se snaží být stále pozitivně naladěná a jejím hlavním pedagogickým cílem je podporovat v dětech tvořivost, prosociální chování, kooperaci, smysl pro spravedlnost a úctu ke všemu živému i neživému.

Motto

„Žij přítomností a užívej si každý den tak, jako by to měl být Tvůj poslední.“

Třída

Lišky

Proč Villa Luna

Villa Luna je velkým přínosem pro děti, které potřebují individuální přístup - tomu se v naší mateřské škole dává velký prostor. Děti do Villa Luna chodí objevovat kouzlo cizích jazyků a učí se odmalička respektu vůči jiným národnostem a odlišnostem obecně. Pracuji zde ráda, protože se denně setkávám s dětmi, rodiči a učiteli pocházejícími z různých kultur a společně se obohacujeme a předáváme si zkušenosti.  

Sen

Můj sen není ani tak snem jako spíše cílem. Sny se totiž často jen zdají, k cíli se člověk dostane aktivní činností. Chtěla bych, abychom se vždy na všem s ostatními dohodli a aby nám bylo spolu hezky. 

Mimo Villa Luna

Cestování, především do neprobádaných zemí; fotografování přírody; tancuji irské tance a hraji na kytaru; ráda čtu a vzdělávám se; pracuji na svém doktorském studiu a v neposlední řadě se ráda se směji a dělám dobré skutky.