mrak
mrak
mrak
mrak
mrak
mrak
mrak
mrak
mrak

Jackson Smith

Ve Villa Luna od roku 2023

Motto

„Buď sám tou změnou, kterou chceš vidět ve světě!“

Třída

Zajíčci

Proč Villa Luna

Vždy jsem chtěl pracovat v multikulturním prostředí obklopený studenty a kolegy pocházejícími z celého světa. Pracovat ve škole, kde je možné slyšet mnoho naprosto odlišných jazyků, je potěcha pro uši. Během svého dospívání v jižní Kalifornii jsem byl veden k tomu, abych si vážil rozličných kultur, národů a jazyků, a proto jsem velmi rád, že jsem našel školu, která s těmito hodnotami dokáže velmi dobře pracovat. Je nádherné sledovat výchovu dětí směřující nejen ke znalosti jazyka, ale také k jeho porozumění. Jsem opravdu rád, že mohu pracovat po boku učitelů a personálu z tolika různých zemí a vzdělávat děti z celého světa. Společně můžeme všichni vytvořit něco skutečně překrásného, místo, kde naše rozdíly budou respektovány a uznávány.

Sen

Oženit se a žít ve velkém bytě v nějaké luxusní části Prahy a mít mopse jménem Winston. Také bych se chtěl naučit čarovat.

Mimo Villa Luna

Mimo Villa Luna se věnuji stand-up komedii a burlesce. Rád vystupuju před publikem a přináším lidem zábavu. Chodím rád tancovat a v létě si užívám pikniky v parku. Doma rád sleduju filmy, přičemž k mým nejoblíbenějším patří francouzské filmy a Pán prstenů.