mrak
mrak
mrak
mrak
mrak
mrak
mrak
mrak
mrak

Aggeliki Tafa

Ve Villa Luna od roku 2020

Aggeliki zastává pozici anglicky mluvící učitelky u nejmladších dětí Villa Luna, ve třídě Medvíďat. Po ukončení studia na pedagogické fakultě působila v mezinárodní mateřské školce, kde získala  několikaleté zkušenosti s konceptem pedagogiky Marie Montessori. V roce 2020 se stala součástí týmu Villa Luna, do kterého vnesla obrovskou pozitivní energii a nadšení. Její empatický přístup k životu, neustále dobrá nálada a neutuchající energie, otevírá srdce všem dětem bez rozdílu národnosti. Díky Aggi je pobyt ve třídě pro děti kouzelným časem plným radosti, při kterém se nenásilně naučí spoustu nového a navíc se angličtina stává od malička přirozenou součástí jejich života.

Motto

„Žijte pro okamžiky, které nejdou vyjádřit slovy.“

Třída

Medvíďata

Proč Villa Luna

Mým přáním vždy bylo pracovat na pozitivním a harmonickém místě, kde bych se necítila ani jako v práci. Měla jsem štěstí a našla toto všechno v úžasné školce Villa Luna! Je opravdu fascinující vědět, že jste součástí mezinárodní komunity a týmu, kde každý spojuje své znalosti a snaží se vytvořit přátelské prostředí, které motivuje k učení kreativním a zábavným způsobem a zároveň má pro každé dítě individuální přístup.

Sen

Mým snem a cílem je v určitém okamžiku být schopna pomoci dětem, které to potřebují a to kdekoliv na světě. Vždy se snažit být šťastná i přes všechny potíže, které život přináší. Cestovat a objevovat stále krásnější místa. Vidět polární záři.

Mimo Villa Luna

Jsem člověk, který je rád v pohybu a proto i ve volném čase jsem stále aktivní. Snažím se podnikat co nejvíce výletů, vyrážet se za mořem a sluncem, hledat dobrodružství, sportovat, ale také si užívat i času s rodinou a přáteli.