mrak
mrak
mrak
mrak
mrak
mrak
mrak
mrak
mrak

Mgr. Veronika Kadlecová

Ve Villa Luna od roku 2017

Veronika je třídní učitelkou Lišek. Během svého působení v mateřských školách v Anglii načerpala řadu zkušeností, které využívá ve Villa Luna. Je stále pozitivně naladěná a svým nadšením motivuje děti k tomu, aby se nebály uskutečnit své nápady. S velkou péčí se věnuje individuálnímu rozvoji každého dítěte a neustále se sama vzdělává. Vede kroužek matematiky dle metody profesora Hejného. 

Motto

„Žij přítomností a užívej si každý den tak, jako by to měl být Tvůj poslední.“

Třída

Lišky

Proč Villa Luna

Villa Luna je velkým přínosem pro děti, které potřebují individuální přístup - tomu se v naší mateřské škole dává velký prostor. Děti do Villa Luna chodí objevovat kouzlo cizích jazyků a učí se odmalička respektu vůči jiným národnostem a odlišnostem obecně. Pracuji zde ráda, protože se denně setkávám s dětmi, rodiči a učiteli pocházejícími z různých kultur a společně se obohacujeme a předáváme si zkušenosti.  

Sen

Můj sen není ani tak snem jako spíše cílem. Sny se totiž často jen zdají, k cíli se člověk dostane aktivní činností. Chtěla bych, abychom se vždy na všem s ostatními dohodli a aby nám bylo spolu hezky. 

Mimo Villa Luna

Cestování, především do neprobádaných zemí; fotografování přírody; tancuji irské tance a hraji na kytaru; ráda čtu a vzdělávám se; pracuji na svém doktorském studiu a v neposlední řadě se ráda se směji a dělám dobré skutky.