mrak
mrak
mrak
mrak
mrak
mrak
mrak
mrak
mrak

Bc. Pavla Truksová

Ve Villa Luna od roku 2020

Pavla je třídní učitelkou ve třídě Lišek. Získala bakalářský titul v oboru Předškolního vzdělávání na Masarykově univerzitě v Brně a své profesi se s nadšením věnuje již deset let. Pracovala s dětmi jak v České republice, tak ve Španělsku. Jejím největším koníčkem, který často využívá při práci s dětmi, je hudba. Pavla hraje na několik hudebních nástrojů a profesionálně se věnuje flamencovému tanci. Svou práci s dětmi zaměřuje na přirozený vývoj jejich schopností a osobnosti pomocí individuálního přístupu. Miluje děti, s láskou pro ně  připravuje spoustu rozmanitých aktivit a vytváří ze školky harmonické místo, kde se hudba mísí s dětským smíchem. 

Motto

„Vše je možné.“

Třída

Lišky

Proč Villa Luna

Villa Luna si mě přitáhla svou krásnou atmosférou a pozitivní energií. Dává obrovskou příležitost k osobnostnímu růstu nejen dětem, ale i nám dospělým. Je zde úžasný kolektiv a práce s dětmi je pro mne velkou radostí.

Sen

Vidět lidi kolem sebe šťastné.

Mimo Villa Luna

Cestování, příroda, hory a moře, Španělsko a středomořská kuchyně; hudba (hraji na klavír, housle a kytaru); tanec flamenco (učím a také vystupuji); čas strávený s rodinou a přáteli; jóga.