Kdo  jsme a co děláme

Villa Luna Praha je součástí mezinárodní sítě jazykových školek a jeslí, ve kterých se nadšení učitelé a zdravotníci úspěšně starají o děti již od  roku 2005.

Ve Villa Luna se zaměřujeme na flexibilní formu péče pro moderní rodiče, intenzivní komunikaci a kvalitu.

Zakládáme si na spolupráci našich  talentovaných učitelů a citlivého zdravotnického personálu s externími odborníky z jednotlivých oblastí, kteří společnými silami nabízí dětem jedinečný hravý výchovně-vzdělávací program a kreativní příjemné prostředí.

Naším cílem jsou zdravé, veselé a  kompetentní děti a spokojení rodiče!

Pro koho jsme

V naší školce a jeslích pečujeme o děti již od 4 měsíců až do věku 7 let. Vítány jsou u nás jak česky mluvící děti, tak děti z bilinguálních rodin a také děti cizojazyčné. Volit můžete mezi kombinací anglicko českou či německo českou.
 
Jsme tu pro rodiče:

•    kteří si přejí, aby se jejich dítě nemohlo dočkat, až půjde ráno do školky a jeslí, a odcházelo spokojené, s úsměvem na tváři a plné nových dojmů
•    kterým záleží na vysoké kvalitě péče a vzdělání
•    kteří potřebují dlouho pracovat a vědět, že o jejich dítě je perfektně postaráno
•    pro které je dvojjazyčnost samozřejmostí, kteří hledají mateřskou školku s angličtinou či mateřskou školku s němčinou
•    kteří chtějí mít maximum informací a prožívat společně se svým dítětem příjemné zážitky při společných akcích

Máme mezinárodní zkušenosti

V současnosti je v Evropě již 10 poboček mezinárodní sítě Villa Luna, které slaví úspěchy se svým originálním konceptem péče a vzdělávání dětí. Jejich počet neustále stoupá ruku v ruce se zvyšujícím se počtem spokojených rodin.

Díky mezinárodní komunikaci a výměně informací máme jedinečnou možnost realizovat tento koncept i u nás v České republice.  

Využíváme moderní metody a přístupy, které neustále obohacujeme našimi vlastními zkušenostmi v souladu s rámcovým vzdělávacím programem pro předškolní vzdělávání dle požadavků Ministerstva školství a tělovýchovy.